V polovině mistrovství světa v RT mají čeští reprezentanti již 14 medailí!

V průběhu první poloviny šampionátu se ukazuje, že česká reprezentace je i letos na absolutní světové špičce. Zbývají poslední čtyři disciplíny.

 

Tým pod vedením státního trenéra Josefa Luxy do pátečního poledne, kdy bylo na letišti v Hosíně doházeno pět disciplín – muška, skish, muška dálka, arenberg, skish zátěž, a muška dálka obouruč, získal zatím 14 medailí (5 zlatých – 5 stříbrných – 4 bronzové). Na zisku medailí se podíleli Kateřina Marková, Ing. Zuzana Plachá, Iva Zelenková, Jan Bombera, Bc. Karel Kobliha, Tomáš Spáčil, Jan Luxa a Patrik Lexa.

Před závodníky jsou ještě 4 disciplíny. Celkově zatím vedou obě naše družstva mužů i žen. Naši reprezentanti zatím obsazují první místa i ve vícebojích.

Při závodu muška dálka dokonce Kateřina Marková přehodila světový rekord, vzhledem k nadlimitnímu větru ale nemohl být oficiálně uznán.

Držme jim palce, aby v medailovém zisku pokračovali naši reprezentanti i ve zbývajících čtyřech disciplínách!

DSC 0065

 

 DSC 0086  DSC 0051
  DSC 0062
   

 

Tomáš Kočica

 


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

00000272  00000579 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Objednávky zde

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.