Průběžný žebříček LRU plavaná - celkem - rok 2024

aktuální k 7. 7. 2024

zobrazit i jednotlivé závody

celkový žebříček | žebříček U25 | žebříček U20 | žebříček U15 | žebříček žen | žebříček hendikepovaných

Pořadí REG Jméno KAT Organizace Celkem závodů Celkem bodů Celkem bodů do žebříčku Min. body do žeb.
1 1758 Kazatel Petr muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 1 14 371 329 23
2 4102 Danyi Michal muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 12 290 290 7
3 1507 Šimůnek Karel muži MO ČRS Mělník 12 286 286 11
4 1691 Nováčková Markéta Ing. ženy MRS Nová Ves Cortina RIVE 12 331 274 0
5 1906 Šplíchal Petr muži RSK Pardubice - COLMIC VčÚS 10 273 273 0
6 55 Syrovátka Pavel muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 12 272 272 10
7 1584 Purkrábková Hana ženy MO ČRS PLAŇANY COLMIC 14 319 262 10
8 1331 Valda Martin muži MRS Nová Ves Cortina RIVE 10 261 261 0
9 96 Konopásek Josef ml. muži RSK Pardubice - COLMIC VčÚS 8 256 256 0
10 2667 Molek Petr muži MRS Nová Ves Cortina RIVE 10 247 247 0
11 2210 Rovnaník Zdeněk ml. muži MO ČRS Karviná MatchPRO 8 246 246 0
12 4832 Dořičák Lukáš U25 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 12 298 244 0
13 2412 Michalovič Tomáš muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 10 237 237 0
14 4912 Šimice Jan U20 MO ČRS NEPOMUK “A“ 14 321 236 0
15 3 Žigo Ladislav Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec "A" 10 228 228 0
16 1057 Tőkőly Martin muži MO ČRS Karviná MatchPRO 10 216 216 0
17 3969 Skalka Igor muži MO ČRS Březnice 12 214 214 10
18 39 Pekař Jaroslav muži MO ČRS Jindřichův Hradec "B" 10 211 211 0
19 7479 Santus Miroslav muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 208 208 0
20 1853 Kostka Jan Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec "A" 8 204 204 0
21 3434 Pokorný Roman ml. muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 203 203 0
22 190 Pokorný Roman st. muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 194 194 0
23 1133 Vyslyšel Vladimír ml. muži MRS Nová Ves Cortina RIVE 6 193 193 0
24 1671 Klásek Petr muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 6 191 191 0
25 7572 Secula Denis muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 190 190 0
26 6829 Koleň Michal muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 10 189 189 0
27 3912 Říha Jan muži MO ČRS Mělník 10 189 189 0
28 3794 Rašek Martin muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 10 189 189 0
29 2015 Hanáček František muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 186 186 0
30 2829 Flanderka Aleš muži MO Kolín RIVE 8 185 185 0
31 4379 Holub Ondřej U25 MO ČRS NEPOMUK “A“ 12 226 184 0
32 3443 Kadeřábek Jaroslav muži MO ČRS Štětí 12 184 184 1
33 3879 Bartes Petr muži MO MRS PS Vranovice-Tubertini 14 188 184 7
34 95 Konopásek Ladislav muži RSK Pardubice - COLMIC VčÚS 6 180 180 0
35 5667 Kupka Tomáš muži MO ČRS Hradec Králové 8 176 176 0
36 1927 Darebník Roman muži MO MRS PS Vranovice-Tubertini 10 176 176 0
37 7570 Cimrman Petr U15 Fischiera MO ČRS Chrastava 10 215 176 0
38 4123 Górecki Kacper Lukasz muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 6 174 174 0
39 3676 Šrajer David muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 8 173 173 0
40 21 Kostka Jaroslav Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec "A" 8 171 171 0
41 7318 Malaník Petr muži MO ČRS Plzeň 1 8 171 171 0
42 158 Böhm Aleš muži ČRS Tubertini Česká Lípa 10 171 171 0
43 5 Bednařík Dušan muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 10 170 170 0
44 7369 Červený Jaroslav    muži VčÚS 12 169 169 3
45 3042 Hájek Ondřej muži MO Kolín RIVE 8 168 168 0
46 19 Heřmánek Tomáš muži MO ČRS Jindřichův Hradec "A" 8 165 165 0
47 4351 Kendiura Tomáš muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 6 160 160 0
48 79 Maštera Vojtěch muži MRS p. s. Třebíč 8 160 160 0
49 111 Kochan Pavel muži MO ČRS Karviná MatchPRO 10 159 159 0
50 2782 Louda Václav muži MO ČRS Plzeň 1 8 157 157 0
51 1505 Lamač František muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 8 157 157 0
52 2954 Polívka Zdeněk muži RSK Pardubice - COLMIC VčÚS 6 154 154 0
53 1761 Dvořák Miloslav Mgr. muži ČRS Tubertini Česká Lípa 12 153 153 1
54 3903 Veselý Lukáš muži MO MRS PS Vranovice-Tubertini 8 151 151 0
55 2188 Matej Jiří muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 6 150 150 0
56 4378 Holub David U25 MO ČRS Nepomuk “B“ 10 192 149 0
57 5639 Koukal Martin Ing. muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 2 10 148 148 0
58 3551 Milewski Zbigniew muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 6 146 146 0
59 72 Pergreffi Luca muži MO MRS PS Vranovice-Tubertini 8 146 146 0
60 1100 Štiková Jana ženy MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 11 192 144 0
61 2132 Kladrubský Michal muži MO ČRS Praha 4 – Nusle MILO 7 142 142 0
62 2164 Kolínek Miroslav muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 6 140 140 0
63 88 Kosmák Josef muži MRS p. s. Třebíč 6 138 138 0
64 5346 Kaniščev Roman muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 7 138 138 0
65 2393 Oudrán Stanislav muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 11 138 138 0
66 3725 Průša Martin Bc. muži MO ČRS Plzeň 1 6 137 137 0
67 6043 Vejvančický Matěj U20 MO ČRS NEPOMUK “A“ 12 245 137 0
68 4454 Havránek David U20 MO ČRS NEPOMUK “A“ 12 234 137 0
69 5491 Stehlík Ondřej U25 MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 1 8 178 136 0
70 3490 Flament Pierre muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 10 136 136 0
71 4 Melcher Miroslav muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 6 134 134 0
72 8118 Pinczker Rene muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 2 6 133 133 0
73 3781 Vejs David U25 MO ČRS TŘEBECHOVICE COLMIC 8 179 133 0
74 1745 Jireček Miroslav muži MO ČRS Mělník 6 131 131 0
75 7575 Rybenský Roman muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 131 131 0
76 2216 Pokorný Ondřej muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 4 127 127 0
77 6122 Vejvančická Helena U15 dívky MO ČRS Nepomuk “B“ 12 236 127 0
78 7052 Dořičák Pavel muži MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 8 125 125 0
79 2368 Bradna Ladislav ml. muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 6 124 124 0
80 2409 Jakeš Jan Ing. muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 6 123 123 0
81 7558 Švejcar Petr muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 1 6 120 120 0
82 1192 Cajthaml Jaroslav muži ČRS Tubertini Česká Lípa 6 119 119 0
83 6788 Bartoněk Lukáš muži MO ČRS Hradec Králové 8 117 117 0
84 4062 Škubal Hanuš muži MO ČRS Rakovník 6 116 116 0
85 6838 Paral Stefan muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 2 8 116 116 0
86 6694 Žák Luděk Bc. muži MO ČRS Karviná MatchPRO 6 114 114 0
87 2877 Černý Václav muži MO ČRS Choceň Colmic 6 113 113 0
88 1104 Volák Jiří Ing. muži MO ČRS Praha 4 – Nusle MILO 5 110 110 0
89 3791 Zeman Luboš muži ČRS MO Kladruby u Vlašimi - Garbolino-czech 4 108 108 0
90 3901 Ngoxuan Truong muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 6 107 107 0
91 10 Adamec Václav DiS. muži MO ČRS Jindřichův Hradec "B" 6 107 107 0
92 1999 Krejsa Jan muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 6 107 107 0
93 3398 Vavřín Václav muži MO ČRS Choceň Colmic 4 104 104 0
94 3954 Kejst Martin muži MO ČRS Jindřichův Hradec "B" 4 104 104 0
95 966 Kocián Martin muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 4 104 104 0
96 2834 Rajtmajer Ondřej muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 5 104 104 0
97 557 Pavka Martin Bc. muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 1 6 103 103 0
98 6675 Drewny Patryk muži TEAM MATCHPRO POLSKA 4 102 102 0
99 949 Bartoš Jan Ing. muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 102 102 0
100 3060 Lev Radek ml. muži MO ČRS Rakovník 6 101 101 0
101 196 Veltruský Zdeněk ml. muži MO ČRS Mělník 4 100 100 0
102 3972 Kučera Jiří muži MO ČRS Rakovník 4 100 100 0
103 2068 Kadlec Vratislav muži MO ČRS PLAŇANY COLMIC 6 100 100 0
104 3043 Kopřiva Petr Bc. muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 4 99 99 0
105 4561 Vrba David U20 MO ČRS PLAŇANY COLMIC 4 99 99 0
106 1079 Horký Aleš Bc. muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 7 99 99 0
107 1143 Omamik Ján hendikepovaní MO ČRS Rakovník 10 146 98 0
108 5980 Orel Vojtěch U25 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 8 145 97 0
109 2182 Vytřas Radim muži ČRS MO Ostrava PRESTON 4 96 96 0
110 3223 Hruzík David muži ČRS MO Ostrava PRESTON 4 96 96 0
111 6209 Svatoš Petr Bc. hendikepovaní MRS Nová Ves Cortina RIVE 6 153 96 0
112 5468 Ambros Josef muži MO ČRS Štětí 8 96 96 0
113 7 Častulík Luděk muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 5 95 95 0
114 2008 Kratochvíl Vladislav muži MO ČRS Karviná MatchPRO 6 95 95 0
115 6126 Sýkora Václav U20 MO ČRS NEPOMUK “C“ 12 148 95 0
116 1105 Vysoký Antonín muži MO ČRS Praha 4 – Nusle MILO 4 92 92 0
117 968 Kocián Ondřej Ing. muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 4 92 92 0
118 7424 Poláček Petr muži MO ČRS Březnice 8 92 92 0
119 569 Pávek Martin muži MO ČRS Choceň Colmic 4 91 91 0
120 7705 Finďo Miloslav muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 4 90 90 0
121 787 Počarovský Jan MUDr. muži MO ČRS TŘEBECHOVICE COLMIC 4 88 88 0
122 7023 Brašna Filip U15 MO ČRS NEPOMUK “C“ 12 179 86 0
123 3503 Průša Vladimír muži MRS p. s. Třebíč 4 85 85 0
124 2005 Bezega Michal muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 4 84 84 0
125 3192 Krištof Tomáš U25 MO ČRS TŘEBECHOVICE COLMIC 6 128 84 0
126 8106 Grzegorz Ferenc muži TEAM MATCHPRO POLSKA 4 83 83 0
127 8054 Kudrna Šimon U15 MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 6 143 83 0
128 8108 Mrozik Pawel muži TEAM MATCHPRO POLSKA 4 82 82 0
129 6836 Hanzal Ondřej Ing. muži MO ČRS Praha 4 – Nusle MILO 4 80 80 0
130 1679 Hervert Jan muži MO ČRS PLAŇANY COLMIC 4 80 80 0
131 7683 Coufal Matěj U15 MO ČRS NEPOMUK “C“ 12 183 80 0
132 1804 Veselý Jan muži MO ČRS Hradec Králové 4 78 78 0
133 287 Zrůstek Martin Ing. muži ČRS Tubertini Česká Lípa 6 78 78 0
134 4104 Mádle Radek muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 78 78 0
135 37 Kovařík Jaroslav ml. muži MO ČRS Jindřichův Hradec "B" 4 77 77 0
136 7553 Richter Jiří st. muži Fischiera MO ČRS Chrastava 8 77 77 0
137 2835 Toužimský Jiří muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 4 76 76 0
138 5638 Koukal Martin ml. U20 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 10 167 75 0
139 3450 Olšán Jakub muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 4 74 74 0
140 1747 Vyhlídal Emanuel hendikepovaní ČRS MO Kladruby u Vlašimi - Garbolino-czech 8 116 74 0
141 2922 Flanderka Michal Ing. muži MO Kolín RIVE 4 73 73 0
142 6128 Brož Jan U20 Fischiera MO ČRS Chrastava 10 114 73 0
143 6923 Starý Jakub U20 ČRS MO Ostrava PRESTON 6 116 72 0
144 781 Bartoš Jiří Ing. muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 71 71 0
145 4059 Hrdina Jiří muži MO ČRS Štětí 6 70 70 0
146 1710 Krejsa Jakub muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 4 68 68 0
147 7682 Presl Lukáš U15 MO ČRS NEPOMUK “C“ 12 152 67 0
148 8107 Mach-Piwowar Elzbieta ženy TEAM MATCHPRO POLSKA 4 66 66 0
149 7997 Štarman Jiří muži MO ČRS OPOČNO - GOLD FISH 4 66 66 0
150 7229 Mačo Jiří muži ČRS MO Kladruby u Vlašimi - Garbolino-czech 6 66 66 0
151 142 Práde Jaroslav muži MO ČRS Štětí 4 65 65 0
152 788 Slezák Pavel muži MO ČRS Hradec Králové 4 65 65 0
153 8117 König Markus muži 4 64 64 0
154 7696 Kubec Tomáš muži MO ČRS OPOČNO - GOLD FISH 4 63 63 0
155 2675 Krejsa Miroslav muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 4 60 60 0
156 6707 Krym Petr hendikepovaní MO ČRS Plzeň 1 6 108 60 0
157 4641 Richterová Tereza U25 ženy Fischiera MO ČRS Chrastava 8 100 60 0
158 2407 Hrazdil Jiří Ing. muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 2 4 59 59 0
159 4071 Sobotka Petr muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 4 58 58 0
160 2187 Lakoš Gustav Ing. muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 4 58 58 0
161 4649 Javůrková Týna U20 ženy MO ČRS Choceň Colmic 5 92 57 0
162 908 Svoboda Petr muži MO ČRS Březnice 4 56 56 0
163 250 Chromý Radomír muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 2 55 55 0
164 3426 Krupička Luboš muži Považská Bystrice SVK 2 54 54 0
165 1462 Kyselovský Tomáš muži ČRS MO Ostrava PRESTON 2 52 52 0
166 3768 Chlebek Jakub Bc. muži MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 4 52 52 0
167 2955 Bárta Jakub muži Plzeň 1 2 50 50 0
168 7321 Slezák Tomáš muži MO ČRS Loket 2 50 50 0
169 3063 Polovic Ladislav muži MRS p. s. Třebíč 2 48 48 0
170 3793 Ovsík Josef muži MO ČRS Březnice 2 48 48 0
171 7569 Richterová Dana ženy Fischiera MO ČRS Chrastava 6 88 48 0
172 8053 Janečková Anna U20 ženy A 6 134 47 0
173 93 Koukal Michal muži MRS p. s. Třebíč 2 46 46 0
174 7536 Vlach Zdeněk U15 MO ČRS Nepomuk “B“ 4 101 46 0
175 8101 Mašek Jakub U15 Nepomuk 10 114 45 0
176 755 Foret Roman muži Fiškini z. s., Foret Fishing - Mivarddi 2 44 44 0
177 6445 Petrik Václav muži MO Chrastava A 2 44 44 0
178 7996 Vašíček Zdeněk muži MO ČRS OPOČNO - GOLD FISH 4 43 43 0
179 5627 Janeček Jakub U25 MO ČRS Hradec Králové 2 41 41 0
180 7982 Šnicer Petr muži MO Louny 2 41 41 0
181 1724 Böhm František muži MO Štětí 2 41 41 0
182 3790 Fořtík Petr muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 4 41 41 0
183 1923 Kolařík David Ing. muži ČRS MO Ostrava PRESTON 2 40 40 0
184 6848 Beneš Zdeněk st. muži MO ČRS Štětí 4 40 40 0
185 1423 Slavík Lukáš muži MO ČRS Choceň Colmic 2 38 38 0
186 132 Hurdálek Pavel muži MO ČRS Hradec Králové 2 38 38 0
187 8055 Novotný Jan U15 Východočeský uzemní svaz 4 73 38 0
188 3977 Seidl Jan hendikepovaní A 6 86 38 0
189 89 Kučera David muži MO ČRS Nová Bytřice 2 36 36 0
190 4617 Noll Vladimír st. muži MO ČRS Křivoklát 4 36 36 0
191 7972 Válka Ondřej U15 MO ČRS Březnice 8 100 36 0
192 7681 Šmíd Pavel U15 MO ČRS Nepomuk “B“ 10 144 36 0
193 1311 Lát Jiří muži Mix 1 2 35 35 0
194 1997 Hlavatý David muži MO Kolín RIVE 4 34 34 0
195 7478 Hájek Vladimír muži MO ČRS Choceň Colmic 2 33 33 0
196 4747 Lev Radek st. muži MO ČRS Rakovník 2 33 33 0
197 912 Kozlovský Radim hendikepovaní MO ČRS Karviná MatchPRO 4 89 32 0
198 285 Hamouz Zdeněk muži Mix 1 2 30 30 0
199 6907 Hort Jan muži MO MRS PS Vranovice-Tubertini 2 29 29 0
200 157 Böhm František st. muži ČRS Tubertini Česká Lípa 2 29 29 0
201 3113 Smítka Radek muži SFISH Team 2 28 28 0
202 8085 Monosi František muži Foret Fishing - Mivardi B Fiškini z.s. 2 28 28 0
203 7045 Orel Vítězslav muži MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 2 27 27 0
204 2552 Toužimský Jakub muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 2 24 24 0
205 5442 Svoboda Miloš muži MO Louny 2 24 24 0
206 7466 Synek Martin muži MO ČRS OPOČNO - GOLD FISH 4 24 24 0
207 3921 Čampiš Michal U25 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 2 22 22 0
208 638 Pavlovský Milan muži 2 22 22 0
209 6871 Marek Pavel Bc. muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 1 21 21 0
210 8 Pekárek Stanislav muži Mix 1 2 21 21 0
211 1200 Kudrna Pavel muži Rybáři XXL 4 21 21 0
212 2672 Žalud Oldřich Ing. muži MRS Nová Ves Cortina RIVE 2 20 20 0
213 7231 Šupol Michal muži ČRS MO Kladruby u Vlašimi - Garbolino-czech 4 16 16 0
214 1617 Řehulka Patrik muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 1 13 13 0
215 7979 Vlček Petr muži ČRS MO Kladruby u Vlašimi - Garbolino-czech 2 12 12 0
216 575 Javůrek Karel muži MO ČRS Choceň Colmic 1 6 6 0
217 5586 Šenolt Albert U20 Čakovice 1 5 5 0
218 7816 Honc Josef muži SFISH Team 2 5 5 0
219 7162 Dydnansky Roman muži SFISH Team 2 3 3 0
220 931 Kovář Martin hendikepovaní A 2 44 0 0
221 7884 Winn Radek U15 MO Plzeň 1 2 21 0 0
222 3883 Hanyková Eliška U20 MO ČRS PLAŇANY COLMIC 2 51 0 0
223 9295 Koutný Martin U25 MO MRS Vranovice 2 29 0 0
224 7888 Glaser Jan U20 MO Stříbro 2 3 0 0
225 7875 Kalousek Adam U15 Východočeský uzemní svaz 2 52 0 0
226 7224 Potfaj Pavel U20 MO Tachov 2 2 0 0
227 7622 Marek Filip U15 Východočeský uzemní svaz 2 52 0 0
228 4856 Hejsek Ondřej U20 Východočeský uzemní svaz 2 15 0 0
229 8141 Petirová Magdalena U15 MO ČRS Jaroměř 2 44 0 0
230 7814 Šmídová Tereza U15 Východočeský uzemní svaz 2 41 0 0
231 7883 Stach Vojtěch U15 MO Plzeň 1 2 20 0 0
232 8126 Kalinová Natálie U15 dívky MO Nepomuk 2 4 0 0

export do XLS