Proběhlo poslední kolo Method feeder ligy

Poslední 4. kolo letošní Method feeder ligy je za námi, známe celkové výsledky.

V letošním roce se poprvé uskutečnily závody v disciplíně Method feeder pod hlavičkou odboru LRU feeder při Radě ČRS. Jednalo se o 4 závody, které byly pořádány jako Method feeder liga. 4. kolo, a tedy finále této ligy, se uskutečnilo 22. 10. na vodní ploše Písková Lhota. Páteční trénink napovídal, že by se v závodě mohly chytat ryby na všech sektorech, bylo to i přání pořadatelů. Bohužel, jak už to tak bývá, přání nebývá otcem myšlenky, a v sobotu ráno na srazu přivítalo závodníky chladno a mrholení, posléze i vytrvalý déšť. Ryba i díky této změně přestala reagovat a bylo velmi těžké ji přilákat k háčku. Některým závodníkům se to dařilo více, některým méně.

V jednotlivcích se na prvních třech místech ve 4. kole umístili tito závodníci:

1. Šašek Jaroslav
2. Kuba Martin
3. Brückner Martin

V týmech:

1. Sarfix.cz method feeder team
2. Haldorádó Method feeder team cz
3. Evolution Fishing

Kompletní výsledky naleznete zde.

received 638734967994530

V celkovém hodnocení po sečtení výsledků ze čtyřech kol se vítězi Method feeder ligy 2022 stalo družstvo:

1. Haldorádó Method feeder team cz
2. BS Method
3. Sarfix.cz method feeder team

V celkovém hodnocení jednotlivců se na prvních místech umístili:

1. Macháček Ondřej
2. Polovic Ladislav