Český tým trénuje před Mistrovstvím Evropy v plavané

Od dnešního dne začíná česká reprezentace trénovat na Mistrovství Evropy v plavané. Mezinárodního šampionátu se účastní pětice českých závodníků.

Letošní šampionát se koná v Maďarsku na jezeře Deseda poblíž města Kaposvár. Vlastní závod proběhne ve dnech 24.-25. 6. vždy od 10 hodin. Podle dostupných informací bude hlavní lovenou rybou cejn a ouklej, podle způsobu lovu.

Českou republiku a ČRS bude reprezentovat tým ve složení:

Hanáček František  Klásek Petr
František Hanáček  Petr Klásek

Konopásek Josef  Pokorný Roman mljpg
 Josef Konopásek  Roman Pokorný

Pokorný OndřejOndřej Pokorný

Držíme palce českému týmu a přejeme Petrův zdar!

Roman Pokorný, za ČRS Lukáš Mareš