Proběhlo 1. kolo II. ligy skupiny A v LRU feeder

O víkendu 24.-25. 6. proběhlo 1. kolo II. ligy skupiny A, kterého se zúčastnilo 14 družstev příslušných k této soutěži. Celkem 42 závodníků, rozdělených do sektorů A ,B, C spravedlivým losem, se utkalo o první letošní druholigové body.

Za víkend se celkem nalovilo 890 350 g ryb, což je průměr na závodníka 10 599 g. Mezi úlovky převažoval cejn, cejnek, podoustev, ale i spousta jiných říčních druhů ryb jako úhoř, kapr a další.

libechov2

Mezi družstvy se nejlépe vedlo těmto týmům :

1. místo - ABRAMIS feeder team SÚS            28 b.

2. místo - PROFEEDER MO Roudnice n. L.   29 b.

3. místo - TEAM feeder sport UA                    30 b.

liběchov6  liběchov 1

V jednotlivcích si závodníci rozdělili poháry takto :

1. místo - Petr Pudil Czech Bream Team ČRS                                                                2 + 2   4 b.

2. místo - Jaroslav Buriánek Barbus - fishmaster.cz feeder team MO ČRS Čáslav        2 + 2   4 b.

3. místo - Viktor Pushkar TEAM feeder sport UA                                                             4 + 1   5 b.

Kompletní výsledky závodu naleznete zde.

liběchov3 2

liběchov4

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na uspořádání tohoto závodu, včetně ČRS, MO Čáslav a Severočeskému územního svazu, který nám poskytl tuto nádhernou vodu, ale také pořádajícímu družstvu a rozhodčím.

Gratulujeme medailistům a všem závodníkům přejeme úspěch v dalších soutěžích.

Za pořadatele Jaroslav Buriánek, za ČRS Lukáš Mareš, Petra Hnízdilová