Máte doma nebo ve svém okolí vášnivého rybáře a lámete si hlavu s tím, čím mu pod stromečkem udělat radost? Předplaťte mu časopis Rybářství na celý rok za pouhých 540 korun! Kromě 100 stran čtení každý měsíc bude zařazen do velké soutěže předplatitelů o 100 nádherných cen!

predplatne darek 1

Každý rybář si rád počte o moderních trendech v rybolovných technikách, začte se do příběhů zkušených lovců a dozví se nejdůležitější novinky v Českém rybářském svazu. Vědecké články mu pomohou pochopit chování ryb pod vodou.

Pravidelné rubriky jsou věnované dětem, chytání v zahraničních destinacích, receptům nebo například starému rybářskému náčiní.

Každý předplatitel je automaticky zařazen do velké soutěže o 100 hodnotných cen. Tou nejatraktivnější je zájezd pro dvě osoby do Norska. Mezi rybáře ale budou rozděleny také další lahůdky, jako pruty, navijáky, vláčecí nástrahy a podobně.

Začínající rybáři jsou u nás ještě zvýhodněni. Ke své první povolence dostanou 50% slevu na roční předplatné. Za 12 časopisů tak zaplatí 270 Kč.

Je Rybářství tím pravým dárkem pro vaše blízké? Objednávat ho můžete buďto na www.irybarstvi.cz/predplatne nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na telefonním čísle 778 002 240.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ