V sobotu 15. června 2024 se na Střeleckém ostrově v Litoměřicích uskutečnil oblíbený dětský den BezvaFest, jehož se již podruhé zúčastnil i Český rybářský svaz. Na stanovišti v areálu MO ČRS Litoměřice měly děti možnost soutěžit v několika zábavných disciplínách a zároveň se něco naučit o rybaření a přírodě.

Děti se utkaly v lovu ryb udicí, který probíhal formou chytání rybek v kádi pomocí magnetu. Další disciplínou byl hod krmení na cíl, kde si malí rybáři mohli vyzkoušet svou přesnost. Oblíbenou aktivitou bylo i skládání puzzle s rybářskou tématikou a poznávání různých druhů ryb, rostlin a živočichů.

IMG 20240615 WA0027

IMG 20240615 WA0026

Stánek ČRS se stal také soutěžním stanovištěm v rámci BezvaFest-sport, kde děti mohly vyhrát různé ceny. Kromě zábavy a soutěží si děti z našeho stánku odnesly i mnoho užitečných informací o rybářských kroužcích a zajímavostech o rybách. Jako odměnu za jejich úsilí obdržely drobné ceny a propagační materiály.

IMG 20240615 WA0024

IMG 20240615 WA0025

IMG 20240615 WA0022

Děkujeme všem dětem za účast a těšíme se na další společné akce! Poděkování patří také všem, kteří se podíleli na zajištění akce.

Za ČRS Lukáš Mareš, Petra Hnízdilová

calendar 512