První kolo II. ligy sk. A v LRU feeder má své vítěze

O víkendu 25.-26. 5. proběhlo první kolo II. ligy sk. A ročník 2024. Závod se konal v Jihočeském kraji v nadjezí řeky Vltavy v Hluboké nad Vltavou. Tato tradiční osvědčená závodní trať je velmi známá svými početnými úlovky a především krásnou přírodou s výhledem na Státní zámek Hluboká nad Vltavou.

Bohužel ale velmi nízký průtok již při pátečním tréninku dával tušit, že tentokrát to nebude s úlovky taková sláva. To se potvrdilo i při závodě, ale i přes nepříznivou hydrologickou situaci se za celý víkend nalovilo krásných 676 kg ryb s převahou cejnů, jesenů a kaprů. Průměr na závodníka byl 8 kg. Počasí také nakonec i přes výstrahy před silnými bouřkami vyšlo (kromě krátké sobotní přeháňky) parádně, takže si všichni závodníci celý víkend užili a odjížděli v neděli po vyhlášení výsledků domů maximálně spokojeni. A jak to celé dopadlo?

Sektorové „jedničky“:

• Sobota A – Radil Miroslav (Abramis feeder team SUS), CIPS 22400
  • Sobota B – Křivánek Miroslav (Profeeder - MO Roudnice nad Labem), CIPS 4920
  • Sobota C – Šetina Michal (Barbus feeder team Fishmaster.cz MO ČRS Čáslav), CIPS 20030
  • Neděle A – Hampejz David (Feeder Sever MO Most), CIPS 23750
  • Neděle B – Čížek Zdeněk (Profeeder – MO Roudnice nad Labem), CIPS 9880
  • Neděle C – Pushkar Viktor (EXTERITY FEEDER TEAM), CIPS 29430

Umístění ve družstvech:

• 1. místo: Feeder Sever MO Most (24 bodů, CIPS 68040)
  • 2. místo: EXTERITY FEEDER TEAM (34 bodů, CIPS 68250)
  • 3. místo: STM Feeder Team MO Písek (34 bodů, CIPS 61600)

Umístění v jednotlivcích:

• 1. místo: Hampejz David (Feeder Sever MO Most), 5 bodů, CIPS 32440
  • 2. místo: Nimko Maryan (EXTERITY FEEDER TEAM), 5 bodů, CIPS 22570
  • 3. místo: Sigmund David (Feeder team Severočeši – MO Litoměřice), 5 bodů, CIPS 20310

Vítězům patří gratulace a poděkování Jihočeskému územnímu svazu ČRS za zapůjčení tratě, Sportovnímu odboru LRU feeder JčÚS (jmenovitě Emilu Peškovi) za pomoc při vyřizování formálních záležitostí ohledně závodu a klukům z týmu MKM Team JčÚS za pomoc při vážení a přípravě zázemí.

Za STM feeder team MO Písek Jan Materna

2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM2. místo EXTERITY FEEDER TEAM