Mezinárodní mistrovství juniorů Slovenska v přívlači

O víkendu se juniorská reprezentace v přívlači zúčastnila Mezinárodního mistrovství juniorů Slovenska v přívlači, které se uskutečnilo ve městě Svit na pstruhové říčce Poprad.

V sobotu brzo ráno bohužel přívalový déšť způsobil výrazné zvýšení průtoku, což mělo za následek sníženou aktivitu ryb po celý víkend. Lovil se většinou pstruh obecný a výjimečně i pstruh duhový. Závod byl velmi těžký a ulovit rybu bylo velmi složité, ale naši reprezentanti si nakonec poradili, o čem hovoří i celkové výsledky našich závodníků:

kategorie U15
1. místo Daniel Chaloupka