Mistrovství republiky juniorů a žáků v rybolovné technice

Od 7. do 9. června 2024 se ve sportovním areálu Pionýrská louka konalo Mistrovství republiky juniorů a žáků v rybolovné technice. Závodů se zúčastnilo 62 mladých závodníků, kteří bojovali o tituly v pětiboji, jednotlivých disciplínách a v soutěži družstev.

Pořadatelem byl MRS PS Kroměříž, známý svou zkušeností s organizací sportovních akcí. Tým vedený Stanislavem Honzírkem připravil kvalitní závod, kterému přálo i počasí. Akce se zúčastnili také významní představitelé - předseda ČRS Karel Mach, předseda MRS Jiří Ryšánek či starosta města Kroměříž Tomáš Opatrný.

199bc02e c394 4af2 833e dce530ccc782

Vítězové si odvezli medaile, poháry, věcné dary a mnoho krásných zážitků. Mistry republiky v pětiboji se stali Robert Traj (junior – MRS), Lucie Nejdlová (juniorka – Západošeský ÚS), Jan Čermák (žák – MRS), Markéta Průšová (žákyně – Severočeský ÚS). V trojboji zvítězili Jan Buráň (ml. žák – MRS) a Amálie Zakopalová (ml. žákyně – MO Litovel). V soutěži družstev získalo 1. místo družstvo MRS mezi chlapci a družstvo Moravskoslezského ÚS mezi dívkami.

Kompletní výsledky najdete zde.

7b672256 5b11 4686 949c af11ebac9dad

7cea803f dcd3 4b68 b94e cabd04d08af4

Všem mladým závodníkům gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchů v letošní sezóně. Doufáme, že jejich nadšení a úsilí budou i nadále přinášet skvělé výkony a radost z rybolovné techniky. Držíme palce do dalších závodů!

Za ČRS Lukáš Mareš, Petra Hnízdilová