V termínu 3.-5. 5. 2024 se na pískovně Krčmaň uskutečnilo 1. kolo Freestyle method feeder ligy ČRS.

V pátek jsme si všichni při povinném trénování vyzkoušeli dané podmínky a zjišťovali jsme, že nás vzhledem ke tření ryb a vysokým teplotám nečeká nic lehkého. Hlavně na některých místech v daných sektorech. Nicméně každý se s tím popral po svém. Někomu přálo štěstí více a jiným méně. Tým York MO ČRS Hustopeče n. Bečvou společně s Mírou Ešpandrem se perfektně postarali o stavbu tratě a také bylo za jejich velké pomoci zajištěno občerstvení pro závodníky. Za to moc děkujeme. Každý závodní den se něco nachytalo a bylo o co bojovat. Počasí nám přálo a celé 3 dny nás provázelo velmi pěkné a slunečné počasí s trochou oblačnosti. Bouřky se nám vyhnuly. Spadlo jen pár kapek. V tomto kole se v rámci jednotlivců umístili na bedně tito závodníci:

1. Ondřej Macháček
  2. David Pátek
  3. Ondřej Tekeli

Mezi týmy to dopadlo následovně:

1. Haldorádo Method Feeder team CZ
  2. Feeder Bait team CZ
  3. Sarfix.cz Method Feeder team

Bližší informace o výsledcích naleznete ZDE. Na závěr bych rád poděkoval Územnímu svazu pro Severní Moravu a Slezsko s MO Brodek u Přerova za poskytnutí pískovny Krčmaň k našemu závodu v rámci LRU ČRS závodů a celkovou spolupráci. Další velké poděkování patří sponzorovi 1. Kola firmě Chytil.cz za věcné ceny pro všechny oceněné. Moc si toho vážíme. Michalovi Fričovi s Petrou za zpracování, evidenci výsledků a fotodokumentaci. Děkujeme za další pěkné fotky profesionálnímu fotografovi Jiřímu Fibikarovi. Děkuji všem, kteří se podíleli větší či menší měrou na organizaci tohoto závodu a podporují nás jako ligu v tom, aby naše česká, nejen 1. Freestyle Method Feeder liga, byla co nejlepší. Vítězům gratulujeme a uvidíme se na 2. KOLE na revíru Pilská vodní nádrž u Žďáru nad Sázavou.

Za organizační tým zdraví Honza Rybka

IMG 20240506 WA0040IMG 20240506 WA0040IMG 20240506 WA0040IMG 20240506 WA0040IMG 20240506 WA0040IMG 20240506 WA0040IMG 20240506 WA0040

calendar 512

Zobrazit celý kalendář