Vážení rybáři, v průběhu dnešního dne probíhají technické úpravy stránek, spojené s přechodem na nové webové rozhraní napojené na RIS. V průběhu přechodu může docházet ke snížení dostupnosti webových stránek.

Děkujeme za pochopení.

Mistrovství České republiky juniorů v muškaření proběhlo ve Frýdku-Místku, na rybářském revíru Ostravice 3 (473 075). Akci pořádal místní organizátor, MO ČRS Frýdek-Místek II Casting, a zúčastnilo se jí celkem 30 závodníků, včetně 4 benjamínků a 3 děvčat.

Včera odstartovalo národní kolo soutěže Zlatá udice. Letošní ročník pořádá Odbor mládeže Republikové rady ČRS ve spolupráci se Západočeským územním svazem a MO ČRS Nepomuk. Zahájení se zúčastnil předseda ČRS Karel Mach či předseda Odboru mládeže Republikové rady ČRS Jiří Marek.

V sobotu 15. června 2024 se na Střeleckém ostrově v Litoměřicích uskutečnil oblíbený dětský den BezvaFest, jehož se již podruhé zúčastnil i Český rybářský svaz. Na stanovišti v areálu MO ČRS Litoměřice měly děti možnost soutěžit v několika zábavných disciplínách a zároveň se něco naučit o rybaření a přírodě.

Ve dnech 14.-16. června 2024 se v Bílině konalo Mezinárodní mistrovství ČR v rybolovné technice, jehož pořadatelem byla MO ČRS Bílina. Soutěžily zde dvě kategorie - dospělí a kadeti (U23).